Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


***
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Poiwerr Diplomatikus Levelei :P

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Poiwerr Diplomatikus Levelei :P Empty
TémanyitásTárgy: Poiwerr Diplomatikus Levelei :P   Poiwerr Diplomatikus Levelei :P EmptyPént. Jan. 22, 2010 10:17 pm

Alulról kell felfelé. De nem karakterenként, hanem levelenként Wink

Poiwerr írta:

1. tanulj már meg végre köszönni!!
2. láttam az összes leveledet úgyhogy ismerem a stílusod!
3. ha nem vagy a tudósítóm akkor mit csépeled itt a szót!
4. mi nem igértük hogy nem támadunk többet!
5. ezzel a tehénpásztor stílussal magad alatt vágod a fát!
6. nem kell többet válaszolnod csak ha féktelen kényszert érzel magadban! Nem akarom hogy az egészségedre menjen a modorod!
7. egy diplomatikus levelet aláírással illik jóváhagyni! ezt is tanuld meg! akkor jelentkezz legközelebb ha ez már megy.
8. szégyelheted magad azért amiket összehazudgálsz azán legközelebb már nem emlékszel rá hogy kinek mit mondtál!

Üdv: Poiwerr




Phobosz írta:

Ha tudni akarod mi az alpári stílus akkor a vezetőddel illetve néhány tagotokkal beszélj ! El kellett volna küldjem a leveleik neked.
Te nagyon eltévedtél az erdőben, baromian nem vagy képben és nem vagy tájékozódva az eseményekről. Én nem a tudósítód vagyok, hogy beszámoljak az eseményekről percről percre ezért nem tudok mindig mindenről tájékoztatni téged, de ha tudomásod van arról, hogy néhány tagotok feszült viszonyban van más szövetséggel neked mint diplomatának utána kellett volna járnod az eseményeknek a saját házad táján először és nem a saját fogalmatlanságodról bizonyságot adni a leveledben.
Folyamatosan küldik a flottákat az tagjaitok felém és te beszélsz ?! Szart csináltok a szátokból ! Igértek valamit majd szartok betartani és még engem akarsz hibáztatni. Hadd védjem már meg magam a blokádok ellen! Ha szabad...
Rendet kellene tartani a csapatotokban! Nálunk ha egy vezető azt mondja nem támadunk akkor senki nem támad. Még kicsit se !
Amúgy én nem kértem semmit tőletek, így nem tudom miről beszélsz. Annyi biztos, hogy a diplomatánk - akit szintén becsméreltél - béketárgyalásokba kezdett veletek, de ti még válaszra sem méltattátok. Na ennyit az alpári stílusról. Én vakáción voltam így nem támadhattam titeket, de elötte sem támadtam mióta visszajöttem folyamatos támadások érnek. Akkor most ki itt a kötekedő?!
Hogy nem vagyunk háborúban ?!?!?! Te hol élsz ??? A marson???
Legalább 6 tagotok folyamatosan nagy sereggel fosztogatott és megszállt több tagunk és városunk, mi ez neked ha nem háború !?
Járj már utána a dolgoknak ha már te vagy a diplomata és hivatalos nyilatkozatokat teszel! Érdekes hozzáállás hogy tőlem várod a megoldást amikor a te csapatod támad engem/minket! Ezen kéne elgondolkodni...



Poiwerr írta:

Szia!

Tudtommal nincs szövetségeink közt háború ezért nem értem hogy miért kéne békét kötnünk. A diplomáciátokról annyit hogy egy egyszerű tagotok hamarabb nyitott a kérdésben mint a diplomatátok, nem is tudom hogy akkor ki is képviseli a szövetségeteket?
Mellesleg nem vagyunk olyanok akikkel diplomáciai úton nem lehetne megoldani a problémákat, de alpári stílusod amiiről többszörösen is tanubizonyságot tettél azt az elhatározást erősíti, hogy annak amit kérsz még nincsen itt az ideje.

Üdv: Poiwerr ARK-Diplomata




Phobosz ebből a szövetségből: ATHENE-PAJZSA a következőket írja:

Szia !

Jópár tagotok hajókázik a városaim felé.
Több mint egy héttel ezelött harcok voltak köztünk majd nem értem rá játszani 1 hétig, mikor visszajöttem a diplomatánk arról tájékoztattot, hogy béketárgyalások vannak folyamatban köztünk. Bár ti még nem adtatok konkrét választ a kérdésre az is igaz.
Most ezt hogy lehet összeegyeztetni azzal amit néhány tagotok tesz ellenem !?

Tulajdonképp mit akatok akkor ?

Vagy ezt a támadás sorozatot vegyük a szövetségetek hivatalos válasznak a békeszerzödésre ??

Nyilatkozzatok akkor a továbbiakkal kapcsolatban.

Üdv.
_______________________________________________________________________



Poi, kösszzii a levelet!
Akár commentek is jöhetnek, de ez azért van itt kint, hogy lássátok ki az ellenfél...
Vissza az elejére Go down
Agnel
Admin
Agnel


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2009. Dec. 23.
Age : 38

Poiwerr Diplomatikus Levelei :P Empty
TémanyitásTárgy: Poi vs. Phobosz   Poiwerr Diplomatikus Levelei :P EmptyPént. Jan. 22, 2010 10:45 pm

Tiszteletem Mindenkinek :-)

Olvasva a levelezést és Poiwerr válaszait, ismét- mint már olyannyiszor- meggyőződhetünk diplomáciai tehetségéről :-) Köszönöm neki, hogy a Szövetséget jelenlétével és tudáával erősíti! :-)

Néhány Észrevétel - hisz nem hagyhatjuk, hogy a történelem ismételje önmagát...

- "Annyi biztos, hogy a diplomatánk béketárgyalásokba kezdett veletek, de ti még válaszra sem méltattátok. "

Ilyesmi nem fordulhat elő. Egyetlen diplomáciai levél sem maradhat válasz nélkül - maximum a válasz nemleges/semleges. De emlékezünk csak, min húztuk fel magunkat a JEDIKkel kapcsolatban! Nem válaszoltak diplomáciai próbálkozásainkra... ezt a hibát mi ne kövessük el. Ha ilyesmi megesett, azt kérem korrigálni a lehetőségekhez mérten.

- "Ha tudni akarod mi az alpári stílus akkor a vezetőddel illetve néhány tagotokkal beszélj ! El kellett volna küldjem a leveleik neked. "

Ha ilyesmi előfordult valaha - mármint bármelyik tagunk elfeledte megadni a tiszteletet ( bár remélem, h ebben jogosan kételkedhetem), azt az adott tagnak korrigálnia szükséges... hisz minden levél, amely elhagyja a szövetséget, nem egyetlen tagot, hanem az egész szövetséget képviseli.

" a vezetőddel beszélj" - Én itt se voltam :-D
A diplomata levele - ha az én accomra ment- bizonyára válasz nélkül maradt. Erre kérlek hívd fel a figyelmet, hogy nem vagyok jelen (külső szöv oldalon hiperlink mutat az accomra)

HANGSÚLYOZOM, POIWERR MÉLTÁN VISELI A DIPLOMATA RANGOT, SZÖVETSÉGÜNK EGYIK ALAPPILLÉRE, így Vezetőként maximálisan támogatom!
Háborúban- illetve háború közeli helyzetben- csakis a diplomata vagy a vezető kommunikáljon az ellenféllel, a kavarodások és a diplomáciai tárgyalások viszonylagos sikeressége érdekében.

Köszönettel: Agnel

ARK Vezető
Vissza az elejére Go down
http://arnyak.lapunk.hu
 
Poiwerr Diplomatikus Levelei :P
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: TÁRSALGÓ-
Ugrás: