Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


***
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 LEVELEZÉSEK

Go down 
SzerzőÜzenet
Agnel
Admin
Agnel


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2009. Dec. 23.
Age : 38

LEVELEZÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: Laca visszatáncol az 1vs1ből   LEVELEZÉSEK EmptyCsüt. Május 10, 2012 4:12 pm


ESKÜSZÖM, fájdalmas beszélgetések ezek. Mintha kést szurkáltak volna az agyamba. Figyeljétek meg: Olyan, mitha nem értené a dolgokat, egészen addig, amíg az akarata nem teljesül. Amint az van amit ő akar, rögtön csillivilli lesz minden. Megtörténik a csoda. Idegesítő kommunikációs stratégia.

Laca Üzenet csucsu kén [74:77] 10.05.2012 15:33:35

Na végre egy korrekt válasz!
A MESZ és szövetségesei, befejezik a háborút!!!
Majd találkozunk.
További szép napot neked.:Laca

>>> Agnel írta:

Ne beszélj már mellé. unom.

Akarod az 1 vs 1et, és ezzel lezárni a háborút vagy nem? IGEN? VAGY NEM? Ha nem, akkor nem én hátráltam ki, mert én akarom. Világos?

Annak hogy te most le tudod -e írtatni a flottád vagy sem, annak mi köze a mi 1 vs 1-ünkhöz? De hogy bulldoggá tegyelek:
Reasonnel beszéltem, estére itt lesz a flottája és nekimehetsz, ha mindenképp le akarod írtatni magad.

A többi MESZ és MESZ szakadár tiplizzen ÁRNY területről, ma éjfélig. Ha maradnak, az egyezményünk érvénytelen. Gondoskodj róla kérlek.

Agnel

Ekkor: 10.05.2012 15:14, Laca ezt írta:
> Nem gond, hogy beijedtél. Erősebb és okosabb játékos vagyok. Ezt mindketten tudjuk.
> Én mindent elkövettem a béke érdekében. Ezzel is egyetértünk.
> Azt hiszem, értelmezőszótárra van szükséged. Én most szeretném leamortizálni a flottám, hogy egyenlő feltételekkel menjünk neki az 1v1-nek.
> Megállapodunk vagy nem????



>>>>Agnel írta:

Mi az hogy nem vagyok partner??? Te nem akarod ezt a háborút befejezni!!!

Neked mi a feltételed? Hogy leírtathasd a flottád a mi kontónkra békemegállapodás után, AZ NEM FELTÉTEL! NEM ÁLLSZ KI VELEM?

REASONNEK 60K nyi flottája van, mégsem küldtem rátok, hogy leírtassa. Leszereltetem vele! Legalábbis eddig úgy volt!

RENDBEN! Akkor nekem ne mondogasd, hogy nem merek kiállni veled! Te nem teszed meg! Beijedtél. Rendben. Félsz, hogy 2 hét alatt felkészülők ellened. Szeretnéd, ha fölényben maradnál, élveznéd, mi? Nahát azt már nem! Nekem is kell esély a győzelemre, kissé egyoldalú lenne az azonnali összecsapás!
De akkor ne kend rám a dolgot, hogy így nem állok ki veed meg úgy nem állok ki veled. TE VISZAKOZTÁL, akkor viseld a követezményeit.

Tedd ki körüzenetbe, hogy Agnel 2 hetet kért tőlem, milyen dolog már ez? Nem állok ki ellene így, mert végül még fair lenne a játék! Biztos büszkék lesznek rád!

Gratulálok!

Agnel

Ekkor: 10.05.2012 14:59, Laca ezt írta:
> Nem állapodtunk meg!!!!!!!!!!
> Te leírtad a feltételeidet. Ez elég egyoldalú. Én engedtem, te nem. Így nem kóser.
> A nem kóser jelentése a következő:nincs rendben, nem jó ez így.
> Én és a MESZ véget akar vetni a háborúnak. Kár, hogy nem vagy partner ebben.
> A postázást befejeztem. Nem kapok meg minden üzenetedet. Így semmi értelme.
>
> Ekkor: 10.05.2012 14:00, Agnel ezt írta:
> > Kedves Laca!
> >
> > Akarod az 1 v 1et , vagy sem? Ezt most éjfélig döntsd el. Ha addig nem vonulnak vissza az ellenséges hajók ARK területről, mi is folytatjuk a támadásokat, és amíg szakadárok vannak a MESZben, a szövetségeseink is visszatérnek a harcmezőre. Olvastam RAVENnel folytatott beszélgetéseteket, miszerint NEM VAGYOK KÉPES MEGÁLLAPODNI? MEGÁLLAPODTUNK!!
> >
> > Megbeszéltük, hogy 19.-én 1vs1ezünk semleges szigeten. Ez nem olyan dolog, hogy te nagylelkűen adtál nekem 2 hetet. EZ EGY MEGÁLLAPODÁS, és nem a nagylelkűségedem múlott. Le akarod zárni a háborút, én le akarom zárni a háborút. Ekkor állok ki veled. PONT.
> >
> > Viszont nem az én dolgom, hogyan szabadulsz meg a hajóidtól, de minden ellenünk irányuló támadást mostantól ellenséges lépésnek veszek és a megállapodásunkat semmisnek fogom tekinteni. Nem járja, hogy egy békemegállapodás után te még nekiállsz -ARK- városokat blokkolni, sőtmitöbb, amikor szabadítanánk, beállsz a szakadár mellé. Ez mindennek a teteje és mélységesen fel vagyok háborodva!
> >
> > Tehát, elismételem, KIÁLLOK ellened, én egyedül, a megbeszélt időpontban. Ha nem tetszik/beijedtél vagy meggondoltad magad, esetleg csak az időt húzod, rendben, folytassuk a háborút, de légy TISZTESSÉGES és fejezd be a porhintést!!
> >
> > Tisztelettel:
> >
> > Agnel
Vissza az elejére Go down
http://arnyak.lapunk.hu
Agnel
Admin
Agnel


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2009. Dec. 23.
Age : 38

LEVELEZÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: Válaszom LACA levelére - közvetítőkön keresztül   LEVELEZÉSEK EmptyHétf. Május 07, 2012 3:55 pm

Tengermély Tiszteletem a Főnix, a MESZ, az SZHSZ, a CSCS és az –SHR-, a –zoo-,és a –KK- szövetség minden kedves tagjának!
Kedves Laca!
Akkor pontjaidat felhasználva válaszolok, tisztelettel:

************** 1 ******************************************************
A háború kezdete, hasonlat lesz - két részletben- , hisz az előzmény előzménye az volt, hogy lefosztottunk egy MESZ tagot (ennek részleteit olvashatod a fórumon)
Tehát: A FOSZTÁS
Illusztrálom: Füstös késdobáló, ahol az ember alapból vigyáz az értékeire. Bent részeges keményfiúk, s a helyre betéved 3 tag. Jól fésülten, kedves mosollyal és látszik rajtuk, hogy még soha egy legyet sem csaptak agyon.
Egyikőjükön aranynyaklánc lóg térdig, másikuk lengeti a BMW kulcsát, harmadik elővesz egy köteg tízezrest és elkezdi lóbálni. Az egyik ember a Csehóból odamegy és elveszi a köteg 10ezrest, a másikat is megszabadítják az aranyfuxtól és mit ad isten, a BMW kulcsa is gazdát cserél. Erre bejön a Csehóba egy 4.ember, a 3 tag vezére és istenesen kiosztja az ott lévő keményfiúkat, majd kioktatja őket, hogy a kicsiktől nem illik elvenni a cuccot, és mekkora surmók.
a) Kérdem én: minek megy az ember egy késdobálóba tízezreseket lóbálva? Ti bemennétek?
b) Bölcs dolog kiosztani valakiket olyasmiért, amit el lehetett volna kerülni, ha nem engedi be az embereit egy késdobálóba tele zsével?
c) Naná hogy a keményfiúk bepipulnak, ha még ki is osztják őket, amikor csak azt tették, amit várni lehetett tőlük és a helytől.

********** ÉS A BOSSZÚ A MESZ RÉSZÉRŐL *********************
A MESZ vezetője elérkezettnek látta az időt hogy beleköpjön egy olyan levesbe, amely nem az övé, s abból nem lehet komolyabb baja, hisz az Árnyak épp a TOP1 szövetség jelentős erőivel harcol.
Illusztrálom: Szintén füstös csehó, Tömegverekedés tör ki a keményfiúk között. Egyik részegen véletlenül nekiment az Árnyak egyik barátjának. Az Árnyak beszáll segíteni a társának, aki önmagában feleakkora, mint a másik. Így egál. De a nagyfiúnak nagy a haverja, Főnixnek hívják, beszáll a bunyóba. Aztán a szálak bonyolodnak.
A Főnix ekkor megkéri pont azt az ismerősét, akit még nagyon régen, az 1. pontban láthattatok,hogy csináljon valamit, amivel eltereli az Árnyak figyelmét.
Nevezzük MESZ Vezetőnek. Nos, az illető fogja magát, valahogy belekerül a harcok közepébe, és istenesen tökönrúgja az Árnyak-at. Az Árnyak viszont gyakorlott rosszfiú, szuszpenzort hord, ezért csak a dühe maradt meg, amiért akkor rúgták tökön, amikor épp mással verekedett és nem tudott odafigyelni.
Nos, jómagam is megkértem Lacát, hogy ne akkor ”rúgjon tökön”, amikor nem tudunk vele foglalkozni, hanem majd akkor, amikor figyelni tudunk. Legyen tisztességes a harc, hisz ő váltig állította hogy a MESZ akkor is kiáll az Árnyakkal, és akkor is megleckézteti. Akkor is, a jelenben is és a jövőben is. Ezt megkoronázva még rugdosott néhányat, és amikor rájött, hogy az Árnyak nem foglalkozik most vele, csak akkor állt le.

******************** 3. VISSZATÉRÉS *************************
"Megérkezett a fehérek (jogtalanul tiltott) testvére aki megindította a hadjáratot. Csodás győztes csatákat vívtak!!!"
- Jogtalanul tiltatott. Glóriát is adtak hozzá. Jogtalanul senkit nem tiltanak 3 hétre, ne legyünk már naivak. Az már más tészta, hogy van aki elhiszi a mesét.
- Győztes csatákat vívtak: Akkor mutass CReket a győztes csatákról, mert érthetetlen módon pont egy –pár vesztes csatátok után léptek be a légiósok hozzátok.
Nekünk kint vannak a csatáink. Mutassátok meg ti is a világnak. Nincs megtiltva. Aztán ők is elhiszik.
- Ahelyett hogy elismertétek volna a győzelmünket a csata után (Részünkről nem volt kolosszus – alább a csatákból látjátok: kifogytak, de Béla nyomott), inkább légiósokat szerveztetek. Harcoltunk is, amíg az erőnk bírta, de mit ad Isten, a Főnix már nekünk is sok. Nem szégyeljük, ezért kértünk segítséget. S most hol az –ARK-? csatázik a szakadárokkal, ahol tud. Aztán húzza fel ismét a seregét, aztán ismét, aztán ismét. Az –ARK- itt van, de hol elkoptatja a flottát/sereget, hol újra húzza. A lent található csaták után – azért mi is elkoptattunk jópár embert- rögtön itt voltak 100K TPvel a szakadár csapatok. 3 hónap háborúzás a kénkészleteket is kimeríti, nehezebb a regenerálódás. Abból regenerálódtunk, amit tőletek fosztottunk. Józan ésszel ezt egyszerű felfogni. A Főnix profi a gigacsatázásban, nehéz velük felvenni az iramot. De volt pár izgalmas tengerink és mint mindig, kihozzuk magunkból ami erőnkből telik.

NA, DE ITT AZ ELŐZŐ PONTBAN EMLÍTETT OMINÓZUS CSATA, ahol még csak MESZ volt.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Csata a(z) ---Darkraven--- városért
(07.04.2012 13:14:00)
Béla innen: LacaMESz, evamio innen: Polisz, LacaMESz, Janosz innen: LacaMESz, NetTelek, Polisz, Aisa innen: Polisz, LacaMESz, Laca innen: LacaMESz, Esi innen: Polisz, LacaMESz, FJózsi innen: NetTelek, LacaMESz, Ayala innen: LacaMESz, Charlie791026 innen: LacaMESz, seat-THD innen: LacaMESz, nricsi73 innen: NetTelek
vs
Raven innen: NetTelek, ---Darkraven---, Bukfenc innen: Upuaut, Polisz, Agnel innen: Mercury, Polisz, Polisz, Taita innen: Upuaut, Seszemu, Hórusz, Arész innen: Polisz, Kraken innen: Polisz, sada innen: Sada, Cipet innen: Polisz, FelipeMassa innen: Sc_Ferrari, Polisz, kicsiprincess innen: -Naini-, -anikó- innen: Upuaut, NetTelek
─────────────────────────────────────────────
Parittyás.............. 0(-400).. - Parittyás............600(- 0)....
Kardforgató..........113(-12675) - Kardforgató.........2189(-10076)
Hoplita..............307(-10251) - Hoplita..............401(-8796).
Kén Karabélyosok....2048(-1632). - Kén Karabélyosok....4010(-168)..
Ágyú.................160(-146).. - Ágyú.................830(-208)..
Katapult.............336(-343).. - Katapult..............51(- 0)....
Faltörő Kos...........36(-136).. - Faltörő Kos..........698(- 0)....
Gőzóriás............... 0(-650).. - Gőzóriás............1788(-829)..
Ballonos-Bombázó....... 0(-700).. - Ballonos-Bombázó......88(-1367).
Séf..................931(- 0).... - Séf..................634(- 0)....
Felcser..............187(- 0).... - Felcser..............249(- 0)....
Gyrokopter...........167(-1834). - Gyrokopter..........1959(-627)..
Íjász................100(-5).... - Íjász................210(- 0)....
Dárdavető.............. 0(-317).. - Dárdavető...........6937(-750)..
───────────────────────────────────────────────────────────────────
Tábornokok...............-58,086 - Tábornokok...............-46,611
Támadó pontok............116,528 - Védelmi pontok...........145,215
Veszteség..............2,904,305 - Veszteség..............2,330,575
Veszteség aránya.............55% - Veszteség aránya.............44%
───────────────────────────────────────────────────────────────────

Nyertesek: Raven, Agnel, Taita, Bukfenc, Arész, sada, Cipet, FelipeMassa, -anikó-


ÉS EZ UTÁN - ami a miénk volt de Béla COLOSSUST nyomott:
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Tengeri csata közel LacaMESz városhoz
(07.04.2012 18:22:01)
Raven innen: ---Darkraven---, NetTelek, Agnel innen: ---Darkraven---, Polisz, Polisz, Taita innen: Upuaut, TnT, sada innen: Upuaut, Sada, Polisz, Adakozzabányába, Pádis, Polisz, Cipet innen: Polisz, Polisz, Polisz, Polisz, Arész innen: ---Darkraven---, Polisz, -anikó- innen: ---Darkraven---, Upuaut, Polisz, Reason innen: Upuaut
vs
Béla innen: LacaMESz, NetTelek, Lacaakarata, NetTelek, Ayala innen: Lacaakarata, Laca innen: gyertek verebek, FJózsi innen: Polisz, Polisz, obito innen: Borostyán, TIBCSIKE innen: TIBCSI bor2, RIKKANCS2 innen: Grácia, Mano város, seat-THD innen: Polisz
───────────────────────────────────────
Törő-hajó...........2031(-1555). - Törő-hajó...........3214(-1772).
Lánghajó..............89(-92)... - Lánghajó............... 0(-411)..
Búvárhajó............225(-101).. - Búvárhajó.............52(-89)...
Balliszta Hajó.......217(- 0).... - Balliszta Hajó.......190(- 0)....
Katapult Hajó........140(- 0).... - Katapult Hajó........577(-88)...
Ágyú Hajó............931(- 0).... - Ágyú Hajó............493(-3)....
Gőzkos...............707(-1202). - Gőzkos.................4(-1105).
Rakétás hajó.........310(-217).. - Rakétás hajó..........68(-288)..
Lapátkerekes gyorshajó.1244(- 0).... - Lapátkerekes gyorshajó..961(-226)..
Léghajó hordozó......136(-201).. - Léghajó hordozó........ 0(-248)..
Úszó bázis...........364(- 0).... - Úszó bázis...........257(- 0)....
────────────────────────────────────────
Tábornokok...............-50,937 - Tábornokok...............-56,810
Támadó pontok............142,027 - Védelmi pontok...........127,344
Veszteség..............2,546,880 - Veszteség..............2,840,540
Veszteség aránya.............47% - Veszteség aránya.............52%
────────────────────────────────────────
A(z) Béla 'Colossus' aktiválva van. (07.04.2012 18:14:43)
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Szóval, ezek után az elkövetkezendő CRekben már légiósok szerepelnek a MESZ részéről.
megj.: mielőtt az jönne, "de -anikó- légiós volt." -anikó- nem volt légiós. Azt hittük, végleg maradnak, örültünk is neki rendesen. De sajnos ki kellett lépnie,hogy elintézhessen egy külső személyes ügyet és amíg az el nem rendeződik sem ő sem barátja nem akarnak visszatérni. Nem zártuk be a kapukat 2 ilyen zseniális játékos előtt, csak azért mert háború van,hisz nem voltak egyetlen szövetségben sem, nem szerettünk volna „lemaradni” róluk.
De megmondtam, nem légióztatunk. Nincs is nálunk légiós, nincs is annyi dipipontom.
Miután nálatok viszont hemzsegni kezdtek, mi sem fogtuk vissza a barátainkat. Még írtam is, hogyha drágaság támad (Főnix) , vége a MESZ háborúnak, elismeritek ezzel, hogy nem bírtok velünk és mi is örömmel vettük barátaink segítségét. Április 12.-én ez meg is történt.
Az, hogy te légióztatsz, mi meg nem és egész szövetségek léptek be… senki nem szabta meg ezt neked. Te akartál MESZ színekben győztes csatákat. A mi barátaink nem szándékoztak légiósként feltűnni és meg is értem őket. Ez az ő dicsőségük.
Ha nem lennének nálatok a szakadárok, méltán lehetne kérdezni: „DE HOL A MESZ?” Ahogy kérdeztük ezt a háborúnk elején jópárszázszor tőletek. Bunyót igértetek, de úgy kellett könyörögni.
De úgy látom, kedves Laca, te csak arra emlékszel, ahol ti vagytok az ártatlan, győztes, nagy MESZ. CReket!!! mutass.
_______________________________________________


************************ 7/a. A LÉNYEG (előzetes) ***************************
"> Mivel te ezt mindenáron kerülöd, megadom azt a lehetőséget, hogy a két általad megnevezett játékosod küzdjön meg ellenem!"
Hogy én mindenáron kerülöm... 04.10.-én elfogadtam a kihívást de ekkor már tudtad, hogy jönnek a Főnix légiósok, s már nem válaszoltál. ---->

******Csata a(z) Polisz városért (12.04.2012 11:41:55) drágaság innen: Polisz vs Cipet innen: Polisz, Agnel innen: Polisz ******

Erre mutatnék egy Levelezést is:
****
" Agnel Üzenet 10.04.2012 18:30:35
Na itt a vàlaszom: kiàllok veled 1 v 1 ben. A részleteket megbeszéljük. köszönettel, Agnel
____
Agnel Üzenet 10.04.2012 13:48:45
Nem bírsz vàrni ember?? Most dolgozom, nincs idom egyeztetni a vezetőséggel. Ennyi.
______
Ekkor: 10.04.2012 13:01, Laca ezt írta:
Tartottalak annyira korrektnek, hogy te állsz ki velem.Tévedtem. Marad a szövi háború. Sajnálom, hogy így döntöttél.
______
Ekkor: 10.04.2012 12:56, Agnel ezt írta:
LÀTOM, NAGYON SZERETNÉL manipulàlni. Még nem vàlaszoltam, 5 napot kérek és vàlaszolok.
Agnel
_______
Laca Üzenet csucsu márvány4 [75:75] 10.04.2012 12:40:20
Kiállsz
Neeeem!Smile)
_________ „

*** ***************** 5. A külső oldalunkon szereplő adatok ************
„ > Szépen megcsináltátok. Kár, hogy koholt vádakra alapul és nem fedi a valóságot. Ez sem érdekel!!!!”
Nem látom, hol vannak a koholt vádak. Minden bizonyítható. Elnézésed kérem, hogy nem tesszük közszemlére az összes fosztásCRt, de 1. nem akarom kitenni a neveiket, mert nem érdemlik meg amit miattad kaptak 2. miért könnyítsem meg a dolgod, hogy kiszűrd a fosztható tagokat? Név és városnév nélkül kitehetjük az összeset. Időpontok, mennyiségek… nincs itt koholt vád. Bizonyíték az van. Szövetségeseinknek szívesen megmuatjuk, ha belépnek hozzánk egy pillanatra.
Ti még nem mutattatok fel a nagyközönségnek nyertes CRt a légiósok érkezése előttről. Merre vannak?

************* megjegyzés: 123. NEM ütöttük volna a MESZt, ha Laca arca nem takarja el a napot, hogy majd ők minket kicsinálnak, nem kell ide segítség nekik, mert mi mennyire gyengék vagyunk. Ott az eredménye. Megkapták amit nem akartak. Aztán hívták a légiósokat, hogy a MESZ valóban olyan erős legyen, amilyennek Laca beállította. ******************

**************************** 7. ÉS a LÉNYEG! ****************************
Mindkettőnknek ugyan annyi idő felkészüléssel ( 2 hét) ugyanannyi esélye lesz, KIÁLLOK VELED EGYEDÜL is, - habár duplaannyi pontod van - ahogy már április 10.-én is említettem. Semleges szigeten .
Tengermély Tisztelettel és köszönöm, hogy végig olvastátok!
Agnel
Árnyak Vezető
Vissza az elejére Go down
http://arnyak.lapunk.hu
Agnel
Admin
Agnel


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2009. Dec. 23.
Age : 38

LEVELEZÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: Laca levele - közvetítőkön keresztül   LEVELEZÉSEK EmptyHétf. Május 07, 2012 3:53 pm

Laca ebből a szövetségből: Mindenki Egyért a következőket írja:

Tengermély tiszteletem az KK szövetség minden kedves tagjának!
Egy üzenetet szeretnék küldeni az ARK vezérének, általad keresztül. Miért ezen módon? Mert állítólag ő olvasás nélkül törli a leveleimet. Arra kérlek, mielőtt továbbítanád, olvasd el s ha lehet továbbítsd a szövetséged felé is.
Köszönettel és baráti üdvözlettel.:Laca a gonosz

Szia Agnel!

Remélem eme köszöntés miatt nem jelentesz.
Pontokra osztanám fel a levelem, hogy te is megértsd.

1. A háború kezdete!! Hasonlat lesz.
Magyarországon felütötte fejét egy probléma. Elszaporodtak a varjak.
Ez azt jelenti, hogy a sok fekete kiszemeli a gyenge fehéret és elszedi a vagyonát. Mindezt természetesen tömegesen teszik, hisz egymagukban nem akkora hősök. Az erőseket elkerülik nagy ívben!! Mindez nem érdekel, hisz a törvényeink megengedik ezt.
Amikor a kis fehérek kapnak egy esélyt, megpróbálnak visszaütni. (vissza is ütnek)
Erre a feketék fenyegetőzni kezdenek, mondván a rendszerváltás után retorziók lesznek!!
Megtörtént a rendszerváltás és a feketék (ígéretüknek megfelelően) megindultak a kis fehérek ellen.
Csak megtörtént amire nem számoltak! Sorra kapták a pofonokat.
2. Tiltás.
Az ARK rafinált vezére felvette a kapcsolatot a MESZ diplomatájával.
Ekkor fajult el igazán a helyzet! Szócsatába kezdtek.
Mindketten gusztustalanul, meggondolatlanul ócsárolták egymást.
Mi lett a vége? Jelentés mindkét részről.
Mivel Magyarországon vagyunk, a fehéret egy hónapra tiltották, a feketét egy hétre. Mivel a fekete 3 héttel korábban szabadult, ezt az időszakot arra fordította, hogy a kis fehéreket ellene fordítsa a nagy fehérnek.
Ez nem jött be. Ők rendületlenül, kitartóan várták vissza a tiltott barátjukat.
3. Visszatérés.
Megérkezett a fehérek (jogtalanul tiltott) testvére aki megindította a hadjáratot. Csodás győztes csatákat vívtak!!!
Ezt A "hős" vezér nem bírta, ezért behívott pár "barátot" a csatákba. Keróval az élen, de sorolhatnám a többiek nevét is. Erre a logikus válasz az volt, hogy az ellenfél is felkér pár barátot. (SZERINTEM KORREKT)
Hölgyem! Ön szerint nem volt az, és egész szövetségeket hívott be a háborúba. Ez sem érdekel!
4. Újra tiltás.
Provokáltam hölgyem? Egyetlen levelet sem írtam. A tiltásod nem volt véletlen. Ez pontot sem érdemel, de megkívántam jegyezni.
5. Az ARK külső szövetségi oldala. Vicc!!!
Szépen megcsináltátok. Kár, hogy koholt vádakra alapul és nem fedi a valóságot. Ez sem érdekel!!!!
Azért jót vidultam a számításaidon. Tudok egy jó matek tanárt!!
Külön tetszett, hogy a győztes CR-ek közt láttam pár veszteset is. :-))
Emellett a nyerteseket is csak a Colossusnak köszönhetitek.
Egyébként ez sem érdekel!!
6. Ami zavar! Sok szövetség itt van már ellenünk, de hol az ARK??????
Őket sehol nem látom!!!!!
7. A lényeg!!!!!!!!!!!!!!
Mindenképp el szeretném kerülni a szerverháborút!!!
Van egy ajánlatom amit már háromszor is kértem!
Játsszuk le 1v1 arányban.
Mivel te ezt mindenáron kerülöd, megadom azt a lehetőséget, hogy a két általad megnevezett játékosod küzdjön meg ellenem!
Harmadiknak jöhet Keró is. Őt legalább elismerem. Jó játékos még ha a sötét oldalon is áll.

Kérlek a válaszodat ugyanezen módon küld. Szeretném ha a szövetségeseid is látnák vágatlanul.

Köszönettel.:Laca
Vissza az elejére Go down
http://arnyak.lapunk.hu
Agnel
Admin
Agnel


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2009. Dec. 23.
Age : 38

LEVELEZÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: LEVELEZÉSEK   LEVELEZÉSEK EmptySzer. Május 02, 2012 1:41 pm

Kes:


Ekkor: 01.05.2012 19:34, Kes ezt írta:
> Üdv srácok!
>
> Ahogy kérted megnéztem azt a gyönyörű külső oldalt, hát nagyszerű, de nagyon zazák vagytok Sad
>
> Legalább lenne egy kicsi ha már hazudtok!
>
> Most kérdezi az üre... fejed mért is?????
>
> Azért arcos mert ott van hogy: "CREK-ért és a háború okaiért kattints ide"
> amire ha rá katt akkor kiderül át nézve CREK-et hogy összesen nem fosztottatok 300-400 ezer nyersanyagot szemben az általatok feltüntetett milliós nagyságrendű fosztott nyersanyagokkal.
>
> Szójatok nekem ha számolni kell mert ez így nagyon gáz!
>
> Arról már nem is beszélve hogy azt ki hiszi el hogy egy háború során sose kaptatok ki??? XD
>
> Amúgy hogy kellemes legyen idézek neked ide egy levelet amit egy barátom írt én meg válaszoltam.
>
> Ekkor: 29.04.2012 17:33, ******* ezt írta:
> > Szió
> > Csak nem gond van???!!!!! Azt látom, hogy a városaid sorra vannak foglalva meg blokkolva, saját városodain keresztül. Mi van tájékztass engem!!!
> >Üdv *******
> >>
> >>
> Ekkor: 29.04.2012 19:19, Kes ezt írta:
> > > > Á csak az egyik szép leány talált ide Very Happy A seregem meg flottám jó messze de igazán nem tud kárt tenni nincs mit elvinni eddig mondjuk nem is akart.
> > > >
> > > > Amúgy elég érdekesen harcol ez az Ark hihetetlen módon semmire kellő banda konkrétan mióta harcolok azóta Ark-sal 1-szer harcoltam de bezzeg SIER és SHR-essel bőven akik persze védik az ARK-sok városait így ők nyugodtan hajózgathatnak magyarán többszörös túlerő van és nehéz ténylegesen ARK-s ellen harcolni mikor mindenhol más szövetség játékosaiba botlok.
> > > >
> > > >
> > > > >Ekkor: 29.04.2012 20:02, ****** ezt írta:
> > > > > Ok
> > > > > Ha gondolod akkor felszabadítalak bevédem a városod?
> > > > > Üdv ******
> > > > >
> > > > >
> > > > > > Ekkor: 29.04.2012 20:04, Kes ezt írta:
> > > > > > Á nem kell köszi nem süllyedek le az ő szintjükre.

***

Kedves Kes,

Akkor számolok:

1. A CRek azok CSAK CRek, ergo CSATÁK!!! Így vagy úgy, de nyertes csaták.

Ha akarod elküldöm az összes FOSZTÁS CRt.

198 van belőle, excel táblázatba rendezve. Neveket és a fosztás CReket azért nem tettem fel, mert nem vagyok olyan SZEMÉT, hogy kitegyem a MESZ farmok listáját, mert még talán más is rákapna. SmileSmileSmileSmile De a belső fórumunkon meg van minden. Időpontok, nevek, mennyiségek. Smile Ha nagyon ragaszkodtok hozzá, publikálhatom a farmokat is. :-/

2. Tudom, neked nagyon könnyű dolgod van. Idejössz, vendégeskedsz, harcolsz kicsit, aztán hazamész és utána senki nem fog zaklatni.
MI 3, azaz HÁROM hónapja háborúzunk. Smile Folyamatosan Smile Hogy nem találkozol velünk annyi csatában az azért van, mert kicsit regenerálódunk Smile És ahogy a kedves MESZesek, akik most boldogan ülnek a babérjaikon, hogy a szövetségeseik elleptek minket mint " ...", úgy mi SEM fogjuk vissza a barátainkat Smile

3. A kedvedért kiegészítem az oldalt annyival, hogy aki nem értené, mert az üre.... -ahogy te akartad kifejezni magad de visszafelé sült el- ...
Szóval kiegészítem annyival, hogy ezek CSAK a csaták CRei, NEM a fosztás CRek SmileSmileSmile

4. Valóban ennyit fosztottunk a barátaitoktól xD, és örülök hogy téged is sikerült annyira manipulálni, hogy egyből ítélkezz, oltogass, sértegess, mielőtt bármit kérdeznél Smile Ha az életben is ilyen értékrendek és reakciók szerint élsz, elég sok mindenből kimaradsz. Sad

Pussz Wink

A világ legrosszabb, leggonoszabb, legelítélendőbb gonosztevője (akit sokan szeretnek és nekem is vannak szigettársaim- szövetségeseim- barátaim- még a jelenleg harcoló tagokon felül, csak nem hívom be mert minek... és közben nem ócsárollak benneteket sem, mert mindek... Wink )

Agnel Razz


Jut eszembe, tegnapi tengeri Wink Ennyit a regenerálódásról Razz

Ami pedig a szintre való lesüllyedést illeti, kedves kes, előbb a saját portádon söprögess.

Nem áll szándékomban sértegetni sem téged sem a csapattársaid, nem süllyedek le Laca szintjére.

A tényeket azért tettem közzé a külső oldalunkon, mert elegem lett Laca manipulációiból. Megadom az esélyt a tisztán-látáshoz, de nem tudom levenni a szemellenzőt erőszakkal arról, aki nem akarja. Sad



Tengeri csata közel Upuaut városhoz
(02.05.2012 4:32:02)

Taita innen: Pallantine, Upuaut, Raven innen: Pallantine, Agnel innen: Pallantine, RohangáljatokxD, Isten_ostora innen: Frost
vs
pixi74 innen: pixikocsmálya, Jégember innen: Repülőtér, evamio innen: Rodostó, TnT, Béla innen: Laca-tanya, Tara innen: Kénkő

-------------------------------------------------------------------
Törő-hajó............808(-832).. - Törő-hajó..............5(-1007).
Lánghajó...............0(-13)... - ................................
Katapult Hajó.........18(-0).... - Katapult Hajó..........0(-90)...
Gőzkos................99(-37)... - Gőzkos.................0(-63)...
Ágyú Hajó............215(-0).... - Ágyú Hajó..............0(-150)..
Búvárhajó.............34(-0).... - Búvárhajó.............35(-275)..
Rakétás hajó..........94(-0).... - Rakétás hajó...........7(-1)....
Lapátkerekes gyorshajó..245(-0).... - Lapátkerekes gyorshajó...50(-2)....
Léghajó hordozó.......41(-0).... - ................................
Úszó bázis............80(-0).... - Úszó bázis...........125(-0)....
-------------------------------------------------------------------
Tábornokok................-5,128 - Tábornokok...............-16,078
Támadó pontok.............40,197 - Védelmi pontok............12,821
Veszteség................256,430 - Veszteség................803,940
Veszteség aránya.............24% - Veszteség aránya.............75%
-------------------------------------------------------------------

Nyertesek: Taita, Raven, Agnel



Vissza az elejére Go down
http://arnyak.lapunk.hu
Ajánlott tartalom





LEVELEZÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: Re: LEVELEZÉSEK   LEVELEZÉSEK Empty

Vissza az elejére Go down
 
LEVELEZÉSEK
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: FRISS CRek-
Ugrás: